ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ

swiadectwa-energetyczne-dzierzoniow

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej (świadectwa energetyczne) dla lokali mieszkalnych oraz innych budynków. Certyfikaty energetyczne są wykonywane przez doświadczonego i uprawnionego audytora, który znajduje się w rejestrze Ministerstwa Rozwoju. Dokument ten opracowujemy w oparciu o ocenę energetyczną budynku, która polega na obliczeniu zapotrzebowania domu na energię, jaka jest potrzebna do ogrzewania, klimatyzacji, oświetlenia, wentylacji, jak i przygotowania ciepłej wody.

Świadectwo charakterystyki energetycznej sporządzane jest na specjalnym formularzu, zgodnie z informacjami zawartymi w przepisach. Certyfikaty energetyczne są tworzone z uwzględnieniem aktualnego stanu obiektu. Cena przygotowania świadectwa charakterystyki energetycznej jest zależna od powierzchni domu lub mieszkania, kubatury czy też zastosowanych rozwiązań.

certyfikat energetyczny
wycena nieruchomości świdnica

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Co więcej, nie tylko sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej, ale również jesteśmy w stanie udzielić porad i opinii w zakresie możliwości ograniczenia kosztów. W celu poznania szczegółów oraz konkretnej ceny certyfikatu energetycznego, zapraszamy do kontaktu.

Świadectwa charakterystyki energetycznej - częste pytania i odpowiedzi

Co to jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej, zwane również certyfikatem energetycznym, jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym efektywność energetyczną budynku. Jest opracowywane przez doświadczonego i uprawnionego audytora który znajduje się w oficjalnym rejestrze.

 

 

mt wycena logo

Szybki kontakt

MT-NIERUCHOMOŚCI Monika Niedośpiał
ul. Rolna 6C
58-200 Dzierżoniów
tel.: 663 565 819
e-mail: monika.niedospial@o2.pl